1 USD = 24.16 UAH
1 EUR = 26.86 UAH

Je t’aime paris… (+ Діснейленд)

Дати виїздів: 14.02, 26.02, 10.04, 16.04
Ціна: 258$

Львів – Будапешт – Відень – Париж – Діснейленд – Версаль – Зальцбург – Долина Зальцкаммергут – Долина Красунь – Львів

…  5 екскурсій в ціні туру!
Дві екскурсії в Парижі, екскурсія в Будапешті, Відні та Зальцбургу… вже в ціні!

День 1. Львів –  Мукачево -Будапешт

Львів.

Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци!

Для всіх бажаючих «Ажурна прикраса Будапешта» (26€/18€). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт … У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський палац … Повз нас “пропливають” готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта …

Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 2. Відень – Віденський ліс – Палац Бельведер – Шенбрунн – Баден

 Сніданок.

 Переїзд до Відню.
 Пішохідна екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне та прекрасне,  вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою… Це надзвичайне місто! – вузькі середньовічні вулочки, широкі  площі… Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! У вільний  час рекомендуємо:

• «Казки віденського лісу» (36€/26)

• «Величний Відень» (26€/18€).

• “Блиск і занепад Великої Імперії” (18 € + вх. Квиток)

• «Тут музика лунає всюди» (18€+вх.квиток).

• «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (18€+вх.квиток).

• “Відень – перекази і легенди” (18€/13€).

Нічний переїзд в Париж.

День 3. Монмартр – Мулен Руж – Париж – Ейфелева вежа – Фрагонар

 Прибуття в Париж.

Оглядова екскурсія «Перше побачення з Парижем».

Вільний час (пересування передбачено на громадському транспорті).

Рекомендуємо:

• Відвідати кабаре «Мулен Руж» (118€) – барвисті костюми, яскраве пір’я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів…

• Автобусна екскурсія «Вогні нічного Парижа» (26€/18€).

• Пішохідна екскурсія «Легендарний Монмартр» (18€/13

• Побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту, відвідавши оглядовий майданчик Монпарнас (18€/13€)

• Круїз таємничою Сеною (13€/10€) – побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу…

Ночівля в готелі.

День 4. Версаль – Діснейленд – Лувр – Париж – Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

 Сніданок.

Екскурсія – “Магічне сердце Парижу”.

Самі відомі місця Парижу – Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!

Вільний час в Парижі.

Рекомендуємо відвідати:

• «Банти і діаманти» (30€+ вх. квиток). Королівський Версаль – символ шику, могутності і багатства країни – столиця Франції протягом 107 років … найбільший палац Європи …  Сади Версаля з їх скульптурами, фонтанами, каскадами і гротами – розкішна арена блискучих придворних торжеств!

• «Лувр – енциклопедія століть» (26€+вх. квиток) – розкішний імператорський палац, найвідоміший і найбільший музей, де заховані всі скарби світу. Або майже все…

• «Діснейленд – країна вічних канікул» (23€ + вх. Квиток) – чарівний світ дитячих фантазій, який перетворюється на реальність … Тут гуляють герої Уолта Діснея і відбуваються барвисті паради, тут можна побачити дракона в Замку Сплячої красуні, погуляти по острову Робінзона Крузо або разом з Алісою поблукати Задзеркаллям … Дональд Дак, мишеня Міккі-Маус, пірати Карибського моря, замки з привидами, каруселі, космічні гірки – це лише частина атракціонів, які нас чекають …

Нічний переїзд в Зальцбург.

День 5. Гальштат – Зальцбург – Зальцкаммергут

Переїзд в Зальцбург.

Вільний час в Зальцбурзі.

Зранку оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів». Зальцбург – місто маленького формату, проте, світового значення. Його по праву називають «сценою світу» завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті… Адже красу міста плекали століттями… Князі-архиєпископи, які протягом багатьох століть керували Зальцбургом, хотіли не просто зробити своє місто одним з найбільш красивих і впливових міст Європи. Вони хотіли більшого – зробити із Зальцбурга “Рим Півночі”.

 У вільний час рекомендуємо екскурсії:

• «Озерний рай – долина Зальцкаммергут» (60€/46€) – регіон з первозданною природою, місто цілорічного відпочинку. Тут знаходиться близько 50 озер! Уздовж озер розкидані маленькі, затишні альпійські містечка, як наприклад Санкт-Вольфганг, – улюблене місце відпочинку представників знатних родин та австрійської богеми ще з 19 століття.

• провести вечір в Августинській пивоварні (30€/18€) – найбільшій пивній Австрії! Окрім турботи про спасіння душ віруючих, монахи займались пивоварінням. Через деякий час пиво августинців настільки сподобалось населенню Зальцбурга, що монахам довелось відкрити пивну таверну, яка до цих пір приймає щодня до 5000 істинних знавців хмільного напою.

• «Сіль – біле золото Зальцбурга!» (23€+ вх. билет) Ми відвідаємо соляну печеру Бад Дюррнберг, де добування солі велося ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, спустимся на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печер, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про зальцбурзьких архієпископів, які зробили добування солі в горі Бад Дюррнберг джерелом основного доходу.

Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина!

Поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 6. Будапешт – купальні Сечені – Львів

Сніданок.

 Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день! (пересування на громадському транспорті) .

Вільний час.

 За бажанням на вибір:

• Відвідування Тропікарія – Океанарія (10€+ вх.квиток) – найбільшого в Центральній Європі( 8 залів!),де вирує життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром … (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)

• За бажанням «Будапешт з гори Геллерт» (8€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Тут все місто як на долоні!

Повернення в Україну.

Прибуття до Львова  орієнтовно в ~ 23: 00.

Для туристів, які вирушають на Львівський залізниці вокзал – трансфер з Комплексу Терминал «А» в 23.30

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: