1 USD = 24.16 UAH
1 EUR = 26.86 UAH

О.Корфу (Відпочинок і відвідування святинь Греції)

Дати виїздів: 1.05, 27.05
Ціна: 300€

День 1

7:00 виїзд з головного залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії – Болгарії

День 2

Приїзд у Грецію, Розміщення у готелі. Нічліг.

День 3

Ранній сніданок. Переїзд у Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о.Корфу.Оглядова екскурсія.Корфу або Керкіра – місто, розташоване на однойменному острові, в центральному соборі якого з XV століття почивають мощі святителя Спиридона Тріміфунсткого.В інших храмах міста зберігаються, також, мощі благовірної цариці Феодори, апостолів Ясона і Сосипатра.

 • Відвідування величного храму Спиридона Триміфунського.
 • Відвідування соборного храму в ім’я відомої грецької цариці Феодори, де зберігаються її святі мощі.
 • Відвідування храму Іоанна Предтечі.

Збір групи. Повернення у готель. Нічліг.

День 4

Сніданок.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо екскурсію на Метеори (факультативно – 25 євро( вхідні квитки оплачуються окремо – 3 євро). Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору на рівній поверхні фессалийской рівнини і досягають висоти 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького “μετέωρος” – ширяє в повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів.

Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П’ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б’є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці. Повернення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (факультативно – 15 євро).Недосяжні вершини Олімпу стали житлом Зевса і всіх богів давньої Греції. Звідси Зевс – громовержець випускав блискавки гніву на ворогів, і обдаровував милістю тих, хто йому поклонявся. Величні гори Олімпу постануть перед Вами і не порушуючи традиції древньої Еллади, ми звичайно ж будемо споглядати вершини богів з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м.А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів св. апостолів, друга Ісуса Христа Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель.Відпочинок на морі. Ночівля.

День 6

Сніданок. Вільний день на морі.Пропонуємо поклонитися частичці пояса Богородиці у жіночий монастир Агія Ксенія Горах (25€).Стародавній монастир Панагія Като Ксеніа розташований в провінції Магнісія у мальовничому місці на лісистій височині. Власне кажучи, це три обителі, об’єднані історією однієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці – Панагія Ксеніа. У жіночому монастирі Като Ксеніа зберігається Пояс Пресвятої Богородиці в ковчезі, датованому тисяча п’ятсот двадцять другим роком – дар Афонського монастиря Ватопед, чудотворний древній образ Пресвятої Богородиці Панагія Ксеніа – одна з найбільш шанованих ікон Фессалії і Середньої Греції, частки мощей мученика Трифона, святих Зиновія і Зиновії, великомученика і цілителя Пантелеймона, священномученика Хара ампія.Повернення в готель.Відпочинок на морі Ночівля.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю (12:00). Вільний час. Переїзд до Україну по території Болгарії-Румунії.

День 8

Приїзд в Україну.

У вартості

 •  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту; 
 • проживання в готелях 2*, 3* (біля моря); 
 • харчування – сніданки; 
 • супровід керівника групи.

Не включено у вартість

 • вхідні квитки в музеї, екскурсійні об’єкти тощо; 
 • паромна переправа 20€ (оплата обов’язково);
 •  проїзд громадським транспортом;
 •  факультативні екскурсії; 
 • страховий поліс; 
 • особисті витрати.

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: