1 USD = 24.16 UAH
1 EUR = 26.86 UAH

Віденський експрес! Краків, Відень, Будапешт

Дати виїздів: 28.02, 20.03, 26.03, 3.04, 4.04, 10.04, 11.04
Ціна: 150 $

Львів – Краків – Відень – Будапешт – Сентендре – Долина Красунь – Мукачево – Львів
Обов’язковий депозит уже у вартості туру!

День 1

Львів – Краків – Краківський Аквапарк

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал – Термінал-А».

Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А».

 Переїзд доПольщі.

Екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів

• «Пива багато не буває» (23 € / 18 €) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість спробувати його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях !!!

• «Казімеж – дві культури, дві релігії» (18 € / 13 €). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою …

• Один з найбільших підземних музеїв Європи – Краківський підземний музей (16 € + вхідний квиток), який розповість нам яким був Краків кілька століть назад.

• Відвідування Аквапарку (6 € + вх. Квиток) – одного з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, гвинтові гірки, джакузі, сауна, солярій, фітнес-клуб. А ще є Водний бар, де можна відпочити, випити кави або ж скуштувати десерт.

Нічний переїзд до Відня.

День 2.

Відень – Палац Бельведер – Шенбрунн

  Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія «Відень – столиця Габсбургів», місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи.

Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! Вільний час в місті.
Рекомендуємо:

• “Блиск і занепад Великої Імперії” (18 € + вхідний квиток) – огляд Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу

• «Тут музика лунає всюди» (18 € + вхідний квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і зальчиках, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта.

• «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (18 € + вх. Квиток).

• “Відень – переказ і легенди” (18 € / 13 €). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незвичному маршруті і побачимо інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавнішу церкву Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник» – Анкерур … В кінці прогулянки нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню додатково).

Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина! Тут всупереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам’ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо-неприступними фортецями середньовіччя ….

Нічліг в готелі.

День 3

Будапешт – Вишеград – Долина Красунь – Сентендре – купальні Сечені

Сніданок. Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. Квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!

Пішохідна екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю»

У вільний час рекомендуємо екскурсії:

• «Подорож в Закрут Дунаю »(30 € + вх. Квиток).

• «Ключ до серця Будапешта »(26 € / 18 €).

• «Таємнича Буда »(18/13 € + вх. Квиток)

• Відвідування Тропікарія – Океанарію (10 € + вхідний квиток)

Ближче до вечора … Для всіх бажаючих «Ажурна прикраса Будапешта» (26 € / 18 €).
Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт … У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац … Повз нас “пропливають” готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта …

Переїзд на Північ Угорщини. Для всіх бажаючих рекомендуємо дегустацію егерських вин і надзвичайно смачний гуляш в Долині Красунь !!! (18 €). Найвідоміше вино – «Бича Кров», а найсмачніше – «Егерська Дівчина».

Повернення в Україну.

День 4

Львів

Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 8:30. Вільний час півтори години, трансфер – Термінал А – Львівський ж. д. вокзал.

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: