1 USD = 24.16 UAH
1 EUR = 26.86 UAH

Вірменський дворик

Дати виїздів: 01.05
Ціна: 399 EUR

Єреван – Севан – Норавак – Арені – Гарні – Діліжан – Гегард – Хор Вирап

День 1

Виліт з Києва.
Прибуття в міжнародний аеропорт Звартноц (Єреван).
Зустріч в аеропорті. Розміщення в готелі.
Ніч в готелі ARMENIAN ROYAL PALACE 4 *.

Для гостей готелю відвідування відкритого басейну безкоштовно. Рекомендуємо брати з собою купальні приналежності.

День 2

Сніданок у готелі.
Тур по місту Єреван: Історичний музей, Ціцернакаберд, вільний вечір, ланч під час екскурсії.
Сьогодні наш погляд підкорять краси столиці Вірменії, Ви познайомитеся з визначними пам’ятками цього чарівного міста та місцевий колорит. Сіті-тур по Єревану: Парк «Ахтанак», пам’ятник «Мати Вірменія», Площа Республіки, Каскад, Північний Проспект.
Сьогодні побачимо всі цікаві місця столиці, включаючи Кафедральний Собор Святого Григорія Просвітителя, Площа Республіки, проспект Маршала Баграмяна. Відвідування Меморіального комплексу Ціцернакаберд, присвяченого пам’яті жертв Геноциду вірмен, екскурсія передбачає зупинку в Парку Перемоги з монументом Мати Вірменія: панорамний вид на центр міста.
Після екскурсії у Вас вільний час для самостійної прогулянки по місту.
Гарні – Гегард. Фортеця Гарні споруджена в однойменному селищі Котайкского марза. Це єдиний збережений на території Вірменії язичницький храм.
У спорудах Гарні своєрідно поєднуються елементи елліністичної та національної культури, наочно свідчать як про античні впливи, так і про самобутні будівельні традиції вірменського народу. Храм був побудований у другій половині I століття н.е. і присвячений язичницькому божеству, можливо, богу сонця Мітре, фігура якого стояла в глибині святилища – наоса.
Повернення в Єреван. Ніч в готелі.

День 3

Сніданок, виїзд на екскурсію Озеро Севан – Севанаванк -Діліжан – Агарцін. Рекомендуємо брати з собою купальні приналежності. Можливість купання в озері.

Озеро Севан найбільше на Кавказі, а так само одне з найбільших високогірних прісних озер Землі. Озеро складається з двох нерівних частин -Великий Севан і Малий Севан. З історичних пам’яток на узбережжі Севана найбільш легендарним вважається монастир Севанаванк, що знаходиться на півострові в північно-західній частині озера. Спочатку монастир знаходився на півостріві, хоча в зв’язку зі зниженням рівня води виник перешийок, який з’єднав півострів із сушею.


Діліжан. Діліжан -курортне місто Діліжан зі специфічною флорою і фауною знаходиться на території республіки Вірменія. Велика його територія займає ущелини басейну річки Агстев і двох її приток. Діліжан це місто з давньою історією, м’якими кліматичними умовами, безліччю будинків відпочинку, пансіонатів, здравниць і туристичних баз. Щорічно безліч туристів приїжджають сюди, щоб відпочити, поправити здоров’я, подихати чистим повітрям і насолодитися кристально-чистою водою з природних мінеральних джерел. У 12 км від Діліжан розташований середньовічний комплекс Агарцін.


Комплекс складається з чотирьох церков, двох каплиць і хачкарів (хрест-каменів).
Повернення в Єреван.
Ніч в готелі.

День 4

Сніданок, виселення з готелю, виїзд на екскурсію Хор Вирап – Нораванк – Арені.


Хор Вирап-найвідоміший паломницький напрямок в Вірменії, так як безпосередньо пов’язаний з прийняттям християнства в 301 р через тортури Святого Григорія Просвітителя,
У 17 столітті над в’язницею був побудований монастир Хор Вирап. З монастиря відкривається божественний вигляд біблійну гору Арарат


. Арені-Село Арені знаходиться в регіоні Вайоц Дзор. Це сонячне село відоме своїми кращими сортами вина. Завдяки своєрідному аромату і неповторному смаку, вино Арені займає почесне місце серед різновидів вірменського вина. Відвідавши винний завод в Арені, гості матимуть можливість переконатися в цьому.
У винному заводі гості зможуть продегустувати 15 сортів вина, а також подивитися 8-хвилинний фільм про історію та діяльність завода.


Монастирський комплекс Нораванк розташований на уступі звивистої глибокої ущелини притоки річки Арпа, поблизу селища Амага Вайоцдзорского марза. Химерні маси стрімких червоних скель, що оточують Нораванк. У 13-14 століттях монастир став резиденцією Сюнікськіх єпископів, що перетворило його у великий релігійний, а потім і культурний центр Вірменії. Найдавнішою спорудою Нораванк є, що дійшла до нас в руїнах, церква Карапета, IX-X століть. На північ від неї розташований головний храм, також присвячений Св.Карапету, зведений в 1221-1227 роках.
Повернення в Єреван, вільний час на сувеніри. Трансфер в аеропорт Звартноц (Єреван), виліт до Києва.

День 5

Приліт до Києва.

У вартість туру входить :

  • Авіапереліт без багажу;
  • Проживання в готелі Armenian Royal Palace 4 *;
  • Харчування – сніданки;
  • Трансфери по програмі;
  • Медична страховка.

У вартість туру не входить:

  • Вхідні квитки в туристичні об’єкти
  • Особисті витрати.

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: