1 USD = 25.13 UAH
1 EUR = 27.72 UAH

Welcome to Israel

Ціна: 305 $

День 1

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Переїзд і розміщення в готелі.

День 2

Екскурсія: Тель-Авів – Яффо Алмазна Біржа.
Групова екскурсія. Ізраїльський алмазний центр запрошує вас зробити захоплюючу подорож в часі. Ви відвідаєте старий Яффо і опинитеся сучасниками пророка Іони і Ноя. Побачите головні історичні та християнські пам’ятки Яффо, пов’язані з ім’ям Святого Петра. Дізнаєтеся, про що могли б розповісти солдати Наполеона, які штурмували Яффо, а так же опинитесь в Тель Авіві часів його заснування – початку 20го століття – і дізнаєтеся хвилюючу історію його виникнення. І, нарешті, познайомитесь з сьогоднішнім днем ​​країни Ізраїлю – галуззю економіки, яка принесла державі істинно всесвітню славу. Відвідайте алмазну біржу і її визначні пам’ятки. Екскурсія розрахована на півдня.

День 3

Екскурсія: Єрусалим Християнський + Віфлеєм.
На цій екскурсії ви познайомитеся з Батьківщиною Ісуса Христа-Віфлеємом. Віфлеєм – Батьківщина Ісуса Христа. Найважливіша святиня міста – Храм Різдва Христового – один з найдавніших храмів Святої землі. Відвідування Храму передбачає спуск в грот до місця, де народився Спаситель. У гроті – вівтар Різдва з Віфлеємської зіркою, ясла, в яких лежав немовля Христос, вівтар Волхвів. У храмі збереглися стародавні фрески і мозаїки, а так само чудотворна ікона «Віфлеємської Божої Матері». Віфлеєм знаходиться на території Палестинської автономії.
Далі за програмою: Панорама Єрусалиму з оглядового майданчика, Храмова гора – мечеті «Купол Скелі» і «Ель-Акса», старе місто: Сіонська гора і «Світлиця Тайної Вечері». Відвідування місця, де Христос прощався з учнями, Храм Гробу Господнього (храм Воскресіння Христового), Благодатний Єрусалимський вогонь, Голгофа, де був розіпнутий Христос, камінь Миропомазання, Кувуклія (гробниця) Христа. Останні зупинки хресного шляху, Стіна Плачу.

День 4

Екскурсія: Християнська Галілея / Мертве море.
Галілея – північна провінція Святої Землі, країна гір, лісів і долин. Прикраса Галілеї – Галілейське море (Кіннерет) і річка Йордан. Екскурсія в Галілею не тільки знайомить туристів з Християнськими місцями Півночі, а й дасть можливість побачити значну частину країни, арабські та єврейські міста і села, природу, тваринний світ і рослинність.

День 5

Вільний день

День 6

Повернення в Україну

У вартість входить:

  • Проживання в готелі вибраної категорії
  • Харчування: ВВ – сніданки
  • Груповий трансфер аеропорт – готель – аеропорт
  • Транспортне та екскурсійне обслуговування згідно з програмою туру
  • Російськомовний гід супроводжуючий по всьому маршруту
  • Екскурсії: Єрусалим (за розкладом), Християнська Галілея або Мертве море пляж (на вибір) + Тель-Авів – Яффо
  • Медична страховка

У вартість не входить:

Міжнародний авіапереліт Київ – Тель-Авів – Київ від 230 USD

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: