1 USD = 24.16 UAH
1 EUR = 26.86 UAH

ЇЇ звати Швейцарія . Цюрих, Зальцбург, замок Нойшванштайн, Мюнхен. До дня 8 березня

Дати виїздів: 05.03
Ціна: 263 €

Днів: 5

Львів – Краків – Мюнхен – замок Нойшванштайн – Цюрих – Люцерн – Зальцбург – Львів

День 1. Львів – Краків

Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 2. Замок Нойшванштайн – Мюнхен

Сніданок.

Екскурсія Мюнхен – Легенда Баварії (входить у вартість туру)

Нас запрошує “Німецький Рим” – місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до ночі. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом “Октоберфест”.

  • Фантазії Короля Людвіга – Новий Лебединий камінь (Дорослий: 68€ / Діти: 55€ + вх. квиток)

На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться … Цікава і захоплива історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Сьогодні нас чекають Фантазії Короля Людвіга. Замок Нойшванштайн – “Новий лебединий камінь” – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Відвідування монастиря Етталь, церкви в стилі бароко. Рекомендуємо перекусити в ресторанчику при монастирі Етталь. Страви регіону Алгой: стейк від дроворуба, стейк від мисливця, форель по-селянськи залишать незабутні враження. І селище Обераммергау, відоме різьбою по дереву і традиційними розписами фасадів закінчить наш чудовий день.

Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 3. Цюрих – Штайн-ам-Райн – Люцерн

Сніданок. Переїзд по Швейцарії. Швейцарія – це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки.

Екскурсія Неповторний Цюрих (входить у вартість туру)

Нас запрошує одне з найбагатших міст Швейцарії – неповторний Цюрих. Тут життя б’є через край і вдень і вночі, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюрихське озеро надають місту незвичайний шарм. Цюрих пишається однією з найкрасивіших вулиць в Європі – Банхофштрассе, де розташований фінансовий центр міста. Музика і пісні вуличних музикантів допоможуть ближче пізнати і полюбити такий різний Цюрих

День 4. Зальцбург – Зальцкаммергут

Сніданок. Переїзд до Зальцбургу.

Екскурсія Знаменитий Зальцбург (входить у вартість туру)

Симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт.

Вільний час у Зальцбурзі. Для охочих можливі додаткові програми на вибір.

День 5. Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 16:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А».

Екскурсія Лабіринтами львівських вулиць (входить у вартість туру)

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: