Словаччина

На невеликій території Словаччини можна знайти все, що завгодно: термальні і мінеральні природні джерела, ефектні гірські вершини і таємничі печери, національні парки і заповідники, безліч середньовічних замків з привидами і фортець з драматичною історією, а також велику різноманітність сучасних розваг.

Відкрити для себе Словаччину вам допоможе компанія «Кругозір тур» міста Чернівці. Ми зацікавлені в тому, щоб ви побачили країну у всій красі і отримали тільки безліч приємних емоцій від поїздки.

Популярні регіони і курорти Словаччини

Найпопулярнішим туром вважається поїздка в Братиславу. Тут можна побачити старовинний собор Святого Мартіна і мальовничий фонтан Роланда, побувати на руїнах замку Девін і на руїнах палацу угорських монархів, відвідати Музей вин і Національну галерею. У Братиславі туриста чекає великий вибір розважальний центрів, барів, ресторанів і нічних клубів. Для дітей функціонує зоопарк, де мешкає понад півтори тисячі звірів.

На гірськолижних курортах Високі Татри і Низькі Татри мандрівник може відчути всю красу зимового відпочинку. Тут, крім лижного екстріму, можна піднятися на оглядовий майданчик, що знаходиться на горі Ломницький Штіт, побувати в стародавніх печерах і відвідати сучасний термальний парк, де розташовано 11 відкритих басейнів і 27 водних гірок.

Курорт Бардеївські Купелі славиться мінеральними водами. На курорті безліч розваг спортивного характеру: від тенісу до волейболу і футболу, від велосипедних прогулянок до плавання в басейні і катання на конях.

Готелі

В країні п’ятизіркових готелів мало. Велика їх частина розташована в Братиславі. Всі готелі Словаччини мають унікальний стиль, високий рівень обслуговування і широкий спектр послуг. На території одних розміщені басейни, ресторани, аквапарки, лікувальні, оздоровчі та розважальні центри. Інші готелі потопають у зелені, від них так і віє спокоєм.

Для відпочиваючих є безліч інших варіантів проживання – це приватні квартири, хостели, гостьові будинки і кемпінги.

Гроші і транспорт Словаччини

Грошовою одиницею країни є євро. Долари та іншу валюту можна обміняти в банках, які працюють щодня, крім неділі, обмінних пунктах, що працюють щодня, в поштових та транспортних відділеннях. Кредитною карткою в Словаччині можна розплатитися скрізь.

Оскільки територія Словаччини невелика, то перевезення по країні в більшій мірі здійснюються автобусами та потягами. Міський транспорт – це автобуси і тролейбуси, оплата проїзду в яких відбувається талончиками, що компостуються в салоні. Квитки продаються в автоматах, що знаходяться на зупинці. Термін дії талонів обмежений, тому купувати їх потрібно тільки перед поїздкою.

Є можливість орендувати автомобіль на кілька днів за умови, що є паспорт, водійське посвідчення міжнародного класу і кредитна карта. Плата залежить від терміну оренди. Є в Словаччині і таксі.

Водний транспорт теж курсує по країні. Столиця Словаччини з’єднується Дунаєм з сусідніми містами, а також із зарубіжними – Віднем і Будапештом.

Клімат

У Словаччині клімат помірно-континентальний. Середня температура влітку на рівнинах коливається від +19 до + 21 ° C, в горах – від +8 до +12 ° C. У зимовий період на рівнинах – від +1 до + 4 ° C, в гірських районах опускається до -10 ° C. Найтеплішими місяцями є липень і серпень, найхолодніший – січень. Осінній період наповнений дощами, зимовий часто охоплений вітрами. Комфортним часом для відпочинку і лікування вважається проміжок з травня по вересень. Вечорами на термальних курортах прохолодно, тому бажано взяти теплий одяг.

Словаччина Словаччина
Столиця: Братислава
Офіційні мови: Словацька
Валюта: Євро
Візовий режим: Безвіз
Підібрати тур

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: