В’єтнам

Любителям екзотичного відпочинку В’єтнам припаде до душі: навряд чи ще десь у світі ви знайдете країну, в якій так гармонійно об’єдналися багата природа і самобутня культура, високорозвинений сервіс і вкорінені традиції. Сюди приїжджають не тільки за чистим морем і піщаними пляжами, але і за дивовижною природою. Гори і пагорби, рисові тераси та непрохідні джунглі, річки, озера і бамбукові чагарники – все це вабить і спокушає туристів з усіх куточків земної кулі.

Познайомитися з дивовижною культурою і природними багатствами В’єтнаму запрошує наша туристична компанія «Кругозір тур». Ми підберемо для вас оптимальний маршрут, організуємо поїздку, яка запам’ятається надовго.

Готелі

У великих містах туристи знайдуть готель з будь-якою кількістю зірок: від хостелів до люксових апартаментів. Обслуговування та сервіс на середньоєвропейському рівні. Часто у вартість проживання включено сніданок.

Гроші і транспорт В’єтнаму

В’єтнамський донг – валюта країни. Міняти на донги вигідніше долари і євро. Обмін можливий в банках, обмінниках, офісах туристичних фірм, ювелірних крамницях, в аеропорту або на ринку. У всіх перерахованих організаціях курс однаковий. Боятися потрібно тільки вуличних мінял.

Для відвідування різноманітних міст В’єтнаму краще скористатися авіатранспортом. Це значно економить час. Для неспішних переїздів і при бажанні подивитися всю країну туристи можуть відправитися в дорогу на поїзді. Автобуси обійдуться недорого, але їдуть занадто повільно.

У містах проблем з транспортом немає. Тут туристи можуть скористатися автобусами, таксі, орендувати автомобіль (є варіанти з водієм) або мопед.

Клімат

У В’єтнамі субтропічний клімат, в районах, розташованих високо над рівнем моря – помірний. З травня по жовтень в країні тепло, але мокро. З травня в південній частині В’єтнаму йдуть дощі, які закінчуються в грудні: з цього моменту починається туристичний сезон, що триває до квітня. Самі підходящі місяці для відвідування цієї частини країни – січень і лютий.

Центральний В’єтнам краще відвідувати з лютого по серпень: тоді ймовірність злив мала, а погода тримається теплою і сонячною. З грудня починається сезон дощів, можливі тайфуни.

На півночі взимку прохолодно, йде дрібний дощ. Тепло приходить в травні, але висока вологість зберігається.

В’єтнам В’єтнам
Столиця: Ханой
Офіційні мови: в'єтнамська мова
Валюта: в'єтнамський донг
Візовий режим: Потрібна віза
Підібрати тур

Заявка на підбір туру


Замовити тур
Оберіть дату туру: